Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem
  • Jesteś 3 577 291 Gościem na stronie

O firmie

Przedmiotem działalności firmy są usługi transportowe, produkcja o profilu rolniczo-ogrodniczym we własnym gospodarstwie jak również obrót handlowy w sektorze mechaniczno-technicznym.

 

Swoją działalność koncentrujemy na następujących dziedzinach:
- usługi transportu krajowego i międzynarodowego
- sprzedaż owoców i warzyw
- sprzedaż maszyn rolniczych i komunalnych 

Historia firmy Agropeks sięga początku lat dziewięćdziesiątych. W 1994 roku z małej firmy transportowej przekształciliśmy się w prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo transportowe.

Obecnie firma posiada Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika w PZU S.A. i jest członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Warszawie. Długoletnie doświadczenie w branży przyczyniło się do rozwoju firmy Agropeks, która nieustannie modernizuje i rozszerza posiadaną flotę krajową i międzynarodową.
 

ciagnik Rozpoczęcie produkcji rolnej w naszym gospodarstwie miało miejsce na początku lat 90-tych. Dzisiaj specjalizujemy się w produkcji jabłek oraz ziemniaków.
Bogate doświadczenie w produkcji rolnej, nowoczesne metody produkcji oraz przechowywania owoców i warzyw gwarantują naszym klientom dostawy wysokiej jakości produktów rolnych przez cały rok. Nasze jabłka produkowane są z udziałem metod biologicznych, przy zachowaniu surowych reguł Integrowanej Produkcji Owoców (certyfikat IPO).

Od lat zajmujemy czołowe miejsce wśród firm zajmujących się dystrybucją jabłek i ziemniaków w Polsce. Produkowane przez nas owoce i warzywa znajdują również rzesze odbiorców za granicami Polski, gdyż cechują się najwyższymi walorami smakowymi i jakościowymi oraz spełniają wszystkie normy wymagane przez Unię Europejską.

Wiodącym profilem działalności naszej firmy jest jednak sprzedaż szerokiej gamy sprzętu dla potrzeb rolnictwa, a także maszyn komunalnych.

W naszej ofercie maszyn rolniczych znajdziecie Państwo między innymi: ciągniki, agregaty uprawowe, kombajny do zbioru płodów rolnych, pługi, opryskiwacze, kosiarki, przyczepy, rozrzutniki, ładowarki, ładowacze czołowe TUR, maszyny prasujące i owijające. W zakresie sprzętu rolniczego jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne zamówienie klienta zarówno jeżeli chodzi o sprzęt pochodzenia krajowego jak i zagraniczny. Jednym z produktów dostępnych w naszej ofercie są używane ciągniki, znanej i cenionej na rynku nie tylko europejskim ale i światowym, firmy JOHN DEERE.

Marka ta od dawna znana jest na polskim rynku maszyn rolniczych i cieszy się nienaganną opinią wśród użytkowników sprzętu rolniczego. Wśród oferowanych przez nas kombajnów znajdziecie Państwo najwyższej jakości sprzęt firmy Levarda produkowany przez włoską grupę ARGO S.p.A. W ofercie maszyn komunalnych proponujemy między innymi: pługi śnieżne, zamiatarki, kosiarki, cysterny asenizacyjne.

Domeną naszej firmy jest nie tylko sprzedaż, serwis i wynajem nowego lub używanego sprzętu rolniczego i maszyn komunalnych, pomagamy również w pozyskaniu środków na sfinansowanie zakupu, wynajmu czy leasingu sprzętu rolniczego. Jeżeli poszukujecie Państwo używanego lub nowego sprzętu mechanicznego i chcecie otrzymać wysokiej klasy urządzenia za stosunkową niską cenę prosimy o kontakt.
Od lat dewizą naszej działalności na rynku jest niezmienna jakość usług i wzrost zadowolenia klientów.

 

Zapraszamy do współpracy.